Finále play off 2017/18

Pozor: původně plánovaný termín prvního zápasu v pondělí 30.4. je zrušen. Středa 2.5. a pátek 4.5. zůstávají, pokud bude třeba třetí led na odehrání finále, domluví se nějaký vhodný termín s dostatečným časovým předstihem v následujícím týdnu.
V souvislosti s tím oba finalisté platí tentokrát startovné pouze za dva ledy, tedy 4500,- Kč.

Borga x X
středa 2.5. 20:45 0:0
pátek 4.5. 21:15 0:0

Čtvrtfinále play off 2017/18

Obecná pravidla: každá série je naplánována na max. 3 utkání. Každé utkání se hraje 3×15 minut čistého času a pokud skončí remízou, následují nájezdy. Začíná se sérií 5ti nájezdů, z nichž každý jede jiný hráč týmu, pokud poté stále nebude rozhodnuto, pokračuje se v nájezdech se střídáním pořadí až do rozhodnutí (tyto přidané nájezdy může jet libovolný hráč týmu).  Z uvedeného vyplývá, že každé utkání končí vítězstvím konkrétního týmu, dvě vítězství znamenají postup do semifinále. Pokud se rozhodne ve dvou hracích dnech, třetí led je zaplacený, nelze jej zrušit a týmy se mezi sebou dohodnou na jeho využití.

Platby za play off

Platby za zápasy play off zůstávají stejné jako vloni. Jeden led 75 minut stojí 4500,- Kč, za každé xfinále je třeba zaplatit všechny tři naplánované ledy dopředu, takže každý tým posílá na ligový účet (po dohodě předává Ivanovi) 6750,- Kč. Rozhodčí a časomíra stojí stejně jako v základní části, takže 300 + 100 Kč na zápas na tým.

Číslo účtu je 43-7216790277/0100, jako variabilní symbol uveďte název týmu.

Změna začátku zápasů

V důsledku výjimečných změn v předvánočním rozvrhu haly došlo ke změně začátků u dvou středečních zápasů.
Jedná se o:
13.12. CSKA – Borga
20.12. CSKA – Ice Bears
původní začátky 20:45 jsou posunuty na 20:00
Po novém roce by se vše mělo vrátit do starých kolejí.

Základní info k nové sezóně

V sezóně 2017/18 se BHHL zúčastní všech 12 týmů jako v sezóně minulé. Hrací dny a časy zůstávají rovněž stejné, tedy pondělí – 21:00, středa – 20:45, středa – 21:15, pátek – 21:15 a neděle – 21:15. Poplatek pro časomíru a rozhodčí zůstává rovněž stejný.
Celý rozpis zápasů bude uveřejněn co nejdříve bude možné. Během sezóny je tam volno na vánoce 22.12. – 1.1., Velikonoce 30.3. – 2.4., jarní prázdniny 5.2. – 11.2. a podzimní prodloužené víkendy se nehraje v pátek 29.9. a v pátek 17.11..