Dodržování pravidel bezinfekčnosti na zápasech BHHL

Hráči, trenéři, rozhodčí, časomíra i fanoušci BHHL se řídí aktuálně platnými nařízeními ministerstva zdravotnictví a hygieny při vstupu do vnitřních prostor hokejové haly.
Za dodržování bezinfekčnosti účastníků zápasu jsou zodpovědní za každý jednotlivý tým tito zástupci: Agromex – Pavel Kadaňka, Bastr – Lukáš Langr, Bulls – Richard Morávek, CSKA – Zdena Kölblová, IceBears – David Kužela, Kings – Radek Milán, Panthers – Jiří Veselý, Predators – Jiří Strážnický, Rondo – Robert Orsáček a Sputnik – Pavel Maliňák.
Za rozhodčí a časomíru je zodpovědný Josef Doležel.

Volný hráč

Pokud pro příští sezónu, hledáte nového hráče, Marek Sedlák z HC MBL Devils hledá nové angažmá. Kontakt: mara.sedlak55@gmail.com příp. tel. 602765786

BHHL 2020/21

Ročník BHHL 2019/20 byl kvůli koronavirové krizi předčasně ukončen bez vyhlášení mistra.

Do ročníku 2020/21 se následně přihlásilo všec obvyklých 12 týmů.
Do 31.7. je třeba odevzdat soupisku a první část startovného.
Soutěž by měla jako obvykle začít první týden v září.

Letos došlo poprvé za dobu trvání soutěže k většímu zásahu do pravidel, aktualizovaný text najdete zde, změny jsou vyznačeny červeně.

Všem hráčům a fanouškům přejeme krásné prázdniny a těšíme se na setkání ve zdraví na podzim 🙂

Vyjádření disciplnární komise ke startu nepovoleného hráče u Kings

15.1. v zápase Kings – Agromex nastoupil za Kings hráč nesplňující pravidla. Konfrontace po druhé třetině odhalila, že hráč Kings číslo 75 je ve skutečnosti Jakub Weber.
https://www.eliteprospects.com/player/112393/jakub-weber

Disciplinární komise případ vyhodnotila a dospěla k následujícímu závěru:
Došlo k jasnému porušení pravidel, za tým Kings startoval nepovolený hráč. Navíc jsme shledali přitěžující okolnosti – za prvé v zápase nastoupilo 11 hráčů Kings, takže jakoukoliv “posilu z důvodu nedostatku hráčů” nepotřebovali, za druhé Jakub Weber má hokejovou minulost na to, aby mohl startovat v BHHL pouze na výjimku, a za třetí nebylo od Kings ani na přímou žádost podáno žádné vysvětlení. Kings svým chováním znevažují pravidla i soutěž samotnou, stejně tak jako všechny ostatní soupeře, kteří se nastavenými pravidly řídí. S přihlédnutím k pravidlům soutěže (odstavec I.8.) jsme rozhodli pro tento trest:  zápas ze dne 15.1. bude kontumován ve prospěch Agromexu a dále bude týmu Kings odečteno pět bodů z aktuálního stavu a Jakub Weber má doživotní zákaz startu v BHHL.
Z možných deseti mínusových bodů jsme slevili na polovinu proto, že se jedná o první provinění týmu. V jakýchkoliv dalších případech (i u jiných týmů), bude pokuta uplatněna v plné výši.